Posao

Zaposlenje:

Potrebni: Diplomirani inženjeri mašinstva

Uslovi

    Diplomirani inženjer mašinstva - smer termotehnika, procesna tehnika i termoenergetika
    Minimalni opšti uslovi: licenca 330
    Iskustvo u projektovanju (konstruisanju), proizvodnji, ispitivanju ili ocenjivanju usaglašenosti opreme pod pritiskom duže od 5 godina radnog iskustva
    diploma EWE / IWE inženjera za zavarivanje
    Poznavanje ISO standarda

Opis zaduženja

    Vrši preglede opreme pod pritiskom (kotlovi, posude, rezervoari, cevovodi) za potrebe naših klijenata, a to su toplane, prehrambena industrija, farmaceutska industrija, proizvodnja Rad u kancelariji i povremeno na terenu,
    Odgovoran posao za koji nam je potrebna odgovorna osoba

Mi nudimo

    Obuku prilikom prilagođavanja
    Stalan posao
    Garantovana redovna isplata zarada
    Dobri uslovi za kancelarijski i terenski rad
    Kolegijalne međuljudske odnose i poštovanje
    Obezbeđeni kuvani obroci u firmi
    Isplata terenskih dnevnica (1-2 dana)
    Obezbeđen prevoz
    Plata i mogućnost napredovanja zavisi od vaših mogućnosti, sposobnosti i angažovanja
    Okvirna plata: 70.000 - 110.000 RSD

Potrebna nam je osoba koja bi se lako uklopila u već postojeći sistem i procedure naše kontrolne organizacije za preglede opreme pod pritiskom
i zato nas slobodno kontaktirajte za dodatna pitanja, zakažite sastanak, pošaljite CV na posao@termoenergetik.com